Informace o NA

NA je neziskové společenství nebo společnost mužů a žen, pro které se drogy staly hlavním problémem. Jsme uzdravující se závislí, kteří se pravidelně setkávají, aby si navzájem pomáhali zůstat čistí. Toto je program úplné abstinence od všech drog. Jedinou podmínkou členství je touha přestat brát drogy. Doporučujeme, abyste si ponechali otevřenou mysl a byli k sobě shovívavý. Náš program je soubor zásad napsaných tak jednoduše, že je lze dodržovat v každodenním životě. Nejdůležitější na tom ale je, že skutečně fungují.

V NA nejsou žádné poplatky. Nemáme spojení s žádnou jinou organizací, nemáme vstupní poplatky, nemusíte nic podepsat a nikomu nic slíbit. Nejsme spojeni s žádnými politickými, náboženskými či soudními organizacemi, nejsme nikdy nikým sledováni. Připojit se k nám může opravdu každý, bez ohledu na věk, rasu, sexuální identitu, vyznání, příslušnost k jakémukoli – nebo i žádnému – náboženství.

Nezajímáme se o to, co a kolik jste brali, koho jste znali, co jste v minulosti dělali, jak mnoho či málo vlastníte. Zajímá nás jen to, co chcete udělat se svým problémem a jak vám můžeme pomoci. Nově příchozí je nejdůležitější osobou na každém setkání, protože to, co máme, si můžeme uchovat pouze tak, pokud to budeme předávat dál. Naše skupinová zkušenost nám ukázala, že ti, kdo přicházejí na naše setkání pravidelně, zůstávají čistí. Chcete-li přestat brát drogy, přijďte na naše setkání.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení