Program Anonymních Narkomanů

Náš program je soubor zásad sepsaných tak jednoduše, abychom se jimi mohli řídit v každodenním životě. Nejdůležitější na těchto zásadách je, že fungují.

Zkušenosti naší skupiny nám ukázaly, že ti, kteří pravidelně přicházejí na naše setkání, zůstávají čistí. Anonymní narkomani jsou společenstvím mužů a žen, kteří se učí žít bez drog.

Navzdory všem předpokladům jsme přežili a jsme závislí, kteří se pravidelně scházejí. Upřímně sdílíme své zkušenosti a nasloucháme příběhům druhých, v nichž slyšíme poselství o uzdravení. Zjišťujeme, že i pro nás přece jen existuje naděje.

Používáme nástroje, které se osvědčily jiným zotavujícím se závislým, kteří se v NA naučili žít bez drog. Dvanáct kroků Anonymních narkomanů je pozitivním nástrojem, který umožňuje naše zotavení.

Naším hlavním úkolem je zůstat čistí a předávat toto poselství závislým, kteří stále trpí. Spojuje nás společný problém závislosti. Setkáváním, rozhovory a pomocí ostatním závislým můžeme zůstat čistí.

Přečtěte si více o 12 krocích Anonymních závislých.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení