O setkáních Anonymních narkomanů

Kdo se může účastnit setkání Anonymních narkomanů?

Pokud chceš přestat užívat drogy nebo jen chceš chtít přestat, přijď na naše setkání. Vítán je každý, kdo chce přestat užívat drogy nebo jen chce chtít přestat.

Chceme, aby naše místo zotavení bylo bezpečné, bez vnějších vlivů. V zájmu ochrany Společenství trváme na tom, aby se na setkání nenosily žádné drogy, včetně alkoholu, ani žádné pomůcky na užívání drog.

 

Jak probíhají setkání Anonymních narkomanů?

V rámci Společenství se můžeme vyjadřovat naprosto svobodně, protože nejsme spojeni se soudními institucemi a nikdo nás nekontroluje. Naše setkání probíhají v atmosféře uzdravování. V souladu se zásadami uzdravení se snažíme nesoudit, neoznačovat, neteoretizovat a nemoralizovat o druhých. Mluvíme pouze o sobě, své závislosti a svém uzdravování.

Nemáme žádné vstupní pohovory a členství nic nestojí. Můžete svobodně přijít, kdykoli chcete, a stejně svobodně můžete odejít. Pokud přijdete, vezměte si telefonní čísla ostatních členů - a zavolejte!

Anonymita je duchovní podstatou našich tradic. Vše, co se na setkání řekne a kdo tam byl, zůstává na setkání a nevynáší se ven.

 

Setkání naživo nebo online?

To záleží na Tobě. Jsme však toho názoru, že živé setkání uzdravujících se závislých nic nenahradí. Pokud se však ve Tvém okolí žádné živé setkání nekoná nebo pokud se z jakéhokoli jiného důvodu nemůžeš zúčastnit živého setkání, rádi Tě uvidíme na online setkání.

Podívejte se na seznam online a živých setkání.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení